Jessie Ware 07.03.2018, godz. 20:00

Jessie Ware
07.03.2018, godz. 20:00
cena od: 199,00 zł
Wysyłka: 14 zł (kurier)Cena za pośrednictwo w dokonaniu zakupu biletu na rzecz Użytkownika (w tym kwota za bilet w cenie nominalnej).

kategorie biletów

Informujemy, że zwrotu biletów można dokonać tylko w przypadku odwołania lub zmiany daty koncertu. Zwroty są realizowane tylko na podstawie dowodu zakupu.

Jessica Lois "Jessie" Ware (ur. 15 października 1984 w Brixton, Wielka Brytania) – angielska piosenkarka oraz autorka tekstów.

13 października 2014 r. ukazał się nowy album Jessiki zatytułowany "Tough Love". Pierwszym singlem był utwór pod tym samym tytułem, wyprodukowany przez duet BenZel (Benny Blanco i Two Inch Punch), z którym Ware nagrała w 2012 r. cover Brownstone If You Love Me[21]. Jest to pierwszy utwór Jessie, który osiągnął pierwszą czterdziestkę brytyjskiej listy przebojów. Na drugi singiel wybrano "Say You Love Me", którego współproducentem jest piosenkarz i songwriter Ed Sheeran. Dwie piosenki na płycie - Kind Of Sometimes Maybe i You & I (Forever) zostały napisane przez Miguela. Utwór Want Your Feeling stworzył Dev Hynes, producent znany z projektów Lightspeed Champion i Blood Orange. Z kolei Cruel stworzył James Ellis Ford, wcześniej pracujący m.in. z Arctic Monkeys i Florence and the Machine. Wśród producentów krążka są także Dave Okumu, Julio Bashmore, Emile Haynie, Jimmy Napes i Tourist.

Więcej informacji na oficjalnej stronie artystki: Jessie Ware

Źródło: http://pl.wikipedia.org